مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
۰ نفر

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با توجه به شیوع کرونا ویروس و اهمیت قرنطینه خانگی شهروندان، فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان تعطیلات نوروزی متوقف می‌شود.

ناوگان حمل و نقل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مجید استاد کاظمی گفت: این برنامه در استان‌های دیگر برگزار شده است.به دلیل توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خلوت کردن شهرها و در خانه ماندن شهروندان چنین تصمیماتی اخذ شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با تاکید بر این‌که در حال حاضر نیز به دلیل کاهش تردد مردم در شهر حجم ناوگان فعال اتوبوسرانی کرج را حدود ۳۰ درصد کاهش داده ایم، گفت: به عبارتی اکنون خروجی تردد اتوبوس‌های ملکی از ۸۰ دستگاه به ۵۰ مورد رسیده است و در بخش خصوصی نیز تنها حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ اتوبوس در سطح شهر فعال است.

استاد کاظمی در بخش دیگری با بیان این‌که تغییری در برنامه تردد تاکسی‌های شهری کرج اعمال نشده است، عنوان کرد: در برخی شهرهای کشور برنامه‌ای مانند زوج و فرد کردن تردد برای تاکسی‌ها منظور شده است، اما در کلان‌شهر کرج به دلیل اینکه بیش از ۱۲ هزار تاکسی وجود دارد نمی‌توان چنین برنامه‌ای را پیاده‌سازی کرد.

وی در پاسخ به این‌که آیا تاکنون از میان رانندگان تاکسی و همچنین اتوبوس‌های شهری کرج مورد مبتلا به کرونا ویروس مشاهده شده است، گفت: خوشبختانه تا بدین لحظه مورد مثبتی در میان رانندگان تاکسی و اتوبوس‌ها نداشته‌ایم و تنها یک مورد مشکوک در میان کارکنان سازمان بود که در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

کد خبر 493793

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار البرز

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha