مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
۰ نفر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، قیمت میوه شب عید تنظم‌ بازار زنجانی‌ها را پس از تغییر اعلام کرد.

میوه

به گزارش همشهری‌آنلاین، ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته، از چند ماه قبل نسبت به تامین میوه شب عید زنجانی‌ها اقدام شده و طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، امسال توزیع میوه شب عید از صبح ۲۵ اسفند آغاز شده که به دلیل تفاوت قیمت، استقبال چندانی از آن نشد.

این مسئول با بیان این‌که قیمت سیب و پرتقال در زنجان کمتر از مصوبه میوه تنظیم بازار بود، ادامه‌ داد: در این راستا مذاکراتی با ستاد تنظیم بازار کشور انجام شد و بر اساس موافقت و مصوبه این ستاد، قیمت میوه تنظیم بازار شب عید در زنجان کاهش یافت.

وی افزود: در حال حاضر قیمت سیب به ازای هر کیلو ۵۹۰۰ تومان و قیمت پرتقال نیز ۵۵۰۰ تومان بوده و در مراکز مشحص‌ شده توزیع می‌شود.

فغفوری از افزایش ۳۰ درصدی غرفه‌های توزیع میوه در زنجان خبر داد و تصریح کرد: امسال علاوه‌ بر مراکز عرضه، شرکت‌های تعاونی ادارات و سازمان‌ها نیز در توزیع میوه شب عید همکاری دارند تا تجمع در مراکز عرضه کمتر شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خاطرنشان کرد: امسال بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار و کمیته راهبری میوه شب عید، ۱۷۰۰ تن میوه برای توزیع آماده است که شامل ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب است که پرتقال از استان مازندران و سیب از استان آذربایجان‌غربی خریداری شده و  این میوه‌ها با توجه به دوره خواب در سردخانه مدت زمان قرنطینه را طی کرده و عاری از هرگونه آلودگی است.

کد خبر 493659

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha