صرافی‌های بانک‌ها امروز سه شنبه ۲۷ اسفند نرخ دلار را ۱۰۰ تومان نسبت به دیروز افزایش دادند و هر دلار آمریکا ۱۵۷۵۰ تومان عرضه شد. در بازار آزاد هر دلار ۱۶ هزار و ۴۰ تومان فروخته شد. با توجه به کاهش ۵۳ دلاری طلای جهانی سکه روند نزولی را در پیش گرفت و افزایش نرخ دلار تنها مانع کاهش بیشتر قیمت آن شد و هر سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۳۴ هزار تومان عرضه شد.

طلا هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کردند که نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش داشت.  نرخ دلار در بازار آزاد نیز با افزایش همراه بود و هر دلار آمریکا ۱۶ هزار و ۴۰ تومان عرضه شد.

قیمت طلای جهانی با افت ۵۳ دلاری نسبت به دیروز  ۱۴۷۶ دلار و ۳۰ سنت داد و ستد شده و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازارهای داخلی ۶۰۱ هزار تومان معامله می شود.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز صبح بازار آزاد تهران با روند کاهشی نسبت به روز گذشته به نرخ  ۶ میلیون  و ۳۴ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، ۵ میلیون و ۹۰۷ هزار تومان، نیم سکه، ۳ میلیون و ۵۳ هزار تومان، ربع سکه، ۱ میلیون و ۷۵۳ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز ۹۸۲ هزار تومان عرضه می‌شود.

نرخ‌های اعلامی بر اساس آخرین قیمت بازار در زمان تهیه خبر بوده و نرخ‌ها در طی روز با نوسان همراه است.

کد خبر 493490

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار بيمه و بانك

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha