سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
۰ نفر

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۳ دستگاه از ۸۰۰ آمبولانسی که قرارداد آن با شرکت ایران خودرو دیزل بسته شده بود، به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

آمبولانس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، کامل تقوی نژاد در مراسم تحویل این آمبولانس ها اظهار کرد: تاکنون وزارت بهداشت از مجموع این قرارداد، تعداد ۲۳۷ دستگاه آمبولانس تحویل گرفته است. ۶۳ دستگاه آمبولانس جدید، نیاز به طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه‌های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها تشکر می کنم.

تقوی نژاد ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، شرکت ایران خودرو تعهد تامین ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را دارد که در همین زمینه کمیته مشترکی تعریف شد تا با تکیه بر توان داخل و استفاده از توانمندی های محققان و صنایع داخلی و همکاری های بین المللی این آمبولانس ها تهیه شوند.
وی تاکید کرد: با توجه به تحریم‌ها و افزایش نرخ ارز، این کمیته نحوه ساخت و تحویل ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را ارزیابی و همکاری مشترک با ایران خودرو را در این زمینه ادامه خواهیم داد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به گسترش مراکز بهداشتی و درمانی در کشور، اظهار داشت: در سال‌های آینده به آمبولانس‌های بیشتری احتیاج خواهیم داشت.

کد خبر 493439

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha