عضو کمیسیون تلفیق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا قطعا سهمیه ۶۰ لیتری در ایام عید نوروز به خودروها اختصاص نمی‌یابد و این سهمیه در تابستان در کارت سوخت‌ خودروها شارژ می‌شود.

بنزین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، عباس پاپی زاده عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق درباره سهمیه ۶۰ لیتری بنزین کارت سوخت خودروها، اظهار داشت: در نشست آخر کمیسیون تلفیق مقرر شد سهمیه ۶۰ لیتر بنزین با نظر و تشخیص دولت در تابستان یا بهار به کارت سوخت خودروها اختصاص یابد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه مسئولان ذیربط مبنی بر عدم سفر هموطنان به استان های دیگر، قطعاً این سهمیه ۶۰ لیتری برای محدود کردن سفرها در روزهای تعطیل عید نوروز به خودروها اختصاص نخواهد یافت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه تصریح کرد: سهمیه بنزین ۶۰ لیتری در ایام تابستان و پس از ریشه کن کردن ویروس کرونا و برداشته شدن محدودیت ها برای سفرهای تابستانی به کارت سوخت خودروها اختصاص می‌یابد.

علی اصغر یوسف نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفته بود که در جلسه روز(یکشنبه (۱۱ اسفند) کمیسیون ، اعضا با افزایش سهمیه بنزین عید نوروز موافقت کردند که بر اساس این مصوبه، ۶۰ لیتر به سهمیه بنزین عید نوروز (فروردین ماه) ماه اضافه می شود.

کد خبر 493298

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار صنعت و تجارت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha