مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
۰ نفر

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم گفت: ۴۴۹ واحد صنفی متخلف در قم به علت نداشتن مجوز و پروانه کسب و رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی اخطار گرفتند.

پلیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ پیام کاویانی افزود: طرح نظارت بر اصناف به منظور برخورد با صنوف بدون پروانه کسب از اتحادیه‌های مربوطه و با هدف ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب با محوریت پلیس امنیت عمومی در سطح استان اجرا شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم با تأکید بر استمرار این گونه طرح‌ها و برخورد با واحدهای صنفی متخلف از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز توسط افراد متخلف موارد را سریعاً از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع رسانی تا نسبت به برخورد قانونی با متخلفان اقدام شود.

وی افزود: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با همراهی نماینده اتاق اصناف از واحد صنفی سطح استان بازدید و در این راستا تعداد ۴۴۹ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن مجوز و پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی اخطار و تعداد ۶۰ واحد صنفی در این خصوص پلمب شدند.

سرهنگ کاویانی همچنین عنوان کرد: در راستای اجرای طرح جمع آوری لباس‌های نامتعارف و ضد فرهنگی و مقابله با مدگرای و جلوگیری از ترویج فرهنگ منحط غرب و نفوذ عناصر بیگانه در نوع پوشش مردم، پلیس امنیت عمومی قم با تشکیل اکیپ‌هایی از مأموران مجرب اقدام به سرکشی از ۲۰۱ صنوف، مراکز خرید و مغازه‌های عرضه پوشاک کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم گفت: ۶ مورد اخطار پلمب و ۴ مورد پلمب واحدهای متخلف از نتایج دیگر این طرح بوده است.

کاویانی تصریح کرد: با عرضه کنندگان لباس‌های نامتعارف برخورد قاطعانه و قانونمند می‌شود و طرح نظارت بر فروشندگان پوشاک در سطح استان مستمر و ادامه دار خواهد بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از ارائه آموزش به برخی از شهروندان که از روی ناآگاهی  به انتخاب چنین لباس‌هایی اقدام می‌کنند، خبر داد و از عموم مردم خواست، در صورت مشاهده فروش و عرضه هرگونه لباس نامتعارف در فروشگاه‌ها مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

کد خبر 491599

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha