مدیر تأمین مسکن کمیته امداد هرمزگان گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، تعداد ۸۳۸ واحد مسکن با اعتباری بیش از ۱۵ میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد احداث شد.

مسکن مهر پردیس

به گزارش همشهری‌ آنلاین به نقل از مهر، اصغر گلستانی تأمین سرپناه مناسب را مهم‌ترین دغدغه و ضروری‌ترین نیاز مددجویان این نهاد دانست و گفت: خدمات کمیته امداد به مددجویان با رویکرد توانمندسازی و بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده صورت می‌پذیرد که تأمین مسکن نیز یکی از اصلی‌ترین و پرهزینه‌ترین نیازهای ضروری خانواده‌های تحت حمایت این نهاد است و ارائه این خدمت علاوه بر اعتبارات دولتی نیازمند مشارکت و همراهی خیرین نیز است.

گلستانی با اشاره به سهم ۸۷ درصدی مناطق روستایی و محروم از احداث مسکن برای مددجویان، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، تعداد ۸۳۸ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان احداث‌شده است که از این تعداد ۷۳۸ واحد آن، واحدهای احداث‌شده در مناطق روستایی بوده است.

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان افزود: هزینه ساخت این تعداد واحد مسکونی بیش از ۱۵ میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان بوده که ۹ میلیارد و ۹۷۷ میلیون تومان آن از اعتبارات کمیته امداد، ۲ میلیارد و ۹۷۴ میلیون تومان با مشارکت خیرین و مبلغ ۲ میلیارد و ۹۲۱ میلیون تومان نیز از محل تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت تأمین‌ شده است.

گلستانی افزود: امیدواریم در کنار حمایت‌های دولت و با مشارکت و همدلی هر چه بیشتر آحاد مردم و مسئولان بتوانیم زمینه‌ی رفع مشکل مسکن خانوارهای نیازمند در استان هرمزگان را فراهم کنیم که در همین راستا نیکوکاران می‌توانند به‌منظور مشارکت در برنامه‌های تأمین مسکن این نهاد برای مددجویان، از طریق تلفن گویا ۳۲۸۸ و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان اقدام کنند.

کد خبر 491205

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha