مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: ۲۰۰ لیتر نفت‌سفید ویژه خانوارهای ساکن در یک کدپستی مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی در کارت‌بانکی سرپرستان خانوار شارژ شد.  

نفت سفید

به گزارش همشهری‌انلاین به نقل از ایسنا، احمد مجرد، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه در استان آذربایجان ‌غربی در گفت و گو با در خصوص سوخت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده قطور گفت: همزمان با وقوع زلزله در بخش قطور شهرستان خوی سهمیه نفت سفید برای خانوارهای ۱ و ۲ نفره به میزان ۲۰۰ لیتر و بیش از ۲ نفر به میزان ۴۰۰ لیتر از طریق فروشندگیهای مستقر در آن بخش و از طریق ۱۲ دستگاه نفتکش توزیع شد.  

وی گفت: خانوارهای زلزله‌زده که در یک ملک و با یک کدپستی ساکن هستند از روز جاری می‌توانند سهمیه ویژه نفت‌سفید به میزان ۲۰۰ لیتر را دریافت کنند، با عنایت به برودت هوا و شرایط خاص حاکم در بخش قطور، مردم زلزله زده تحت هیچ شرایطی نباید مشکلی در ارتباط با دریافت سوخت داشته باشند.  
 
مجرد اظهار کرد: سوخت مورد نیاز گرمایشی (نفت سفید) نیز به میزان کافی قبل از فرارسیدن فصل سرما به نقاط سخت گذر شهرستان خوی ارسال و ذخیره‌سازی شده است، میزان ذخیره‌سازی سوخت زمستانی در انبارهای نفت منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز مردم وجود ندارد.  

کد خبر 489381

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha