چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
۰ نفر

رئیس اداره تعزیرات‌حکومتی زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مراکز عرضه کالای پزشکی و ۲ مغازه الکترونیکی در این شهرستان که اقدام به مخفی کردن مواد ضدعفونی کرده بودند پلمب شدند.  

احتکار

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، محمدعلی مودی، رئیس اداره تعزیرات‌حکومتی زابل در شمال سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۱۴ اسفند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به گزارش‌های دریافتی و در گشت مشترک تعزیرات‌حکومتی، دادستانی و نیروی‌انتظامی زابل از یکی از مراکز عرضه کالای پزشکی بازدید بعمل آمد.  

وی گفت: در حضور نامحسوس همکاران مشخص شد که متصدی کالای پزشکی اقلامی مانند پدالکلی، ژل ضد عفونی‌کننده و مایع ضدعفونی کننده را در ۲ مغازه الکترونیکی همجوار مخفی کرده و صرفا با قیمت بسیار بالاتر و به اشخاص خاص عرضه می‌کرد.  

رئیس اداره تعزیرات‌حکومتی زابل افزود: با بررسی واحدهای همجوار مقادیر قابل توجهی از اقلام احتکار شده کشف که در همین راستا مرکز عرضه کالای پزشکی و ۲ مغازه الکترونیکی پلمب و برای سیر مراحل قانونی پرونده تخلفاتی تشکیل شد.  

وی بیان کرد: در گشت مشترک انجام شده و در کنار چنین افرادی مشاهده شد که واحدهای عرضه کالای پزشکی نیز بودند که تمامی اقلام خود را برای عرضه به قیمت مصوب به دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده بودند.  

مودی ادامه داد: مردم با گزارش دقیق و به موقع خود می‌توانند تاثیر بسزایی در کشفیات و شناسایی متخلفان داشته باشند و ما این اطمینان را می‌دهیم که در برای دفاع از حقوق آنان و خدمت رسانی شبانه‌روز تلاش کنیم.  
 
 

کد خبر 489190

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha