معاون توسعه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش خبر داد و به تشریح کارهایی پرداخت که پذیرفته‌شدگان باید انجام دهند.

وزارت آموزش و پرورش

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شده است، گفت: شرکت‌کنندگان در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که متقاضی استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش هستند و در مرحله تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی شرکت کرده‌اند، لازم است جهت اطلاع از نتیجه خود به پورتال سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. 

وی افزود: این افراد در صورت قبولی، طبق اطلاعیه مندرج در همان سایت اقدامات لازم جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی تکمیلی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت‌آموزی را انجام دهند تا در صورت موفقیت در این مراحل، از مهرماه ۱۳۹۹ مشغول به کار شوند.

بهارلو  ادامه داد: زمان و مکان مصاحبه‌های گزینش متعاقباً از طریق همین سایت یا پورتال اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به نشانی teo.medu.ir  به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

وی اظهار داشت: در خصوص بند ۳ اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور درباره آن دسته از داوطلبانی که در مرحله مصاحبه تخصصی، فرم اطلاعات فردی خود را تحویل نداده‌اند می‌رساند چنانچه این افراد جزء سهیمه خدمتی شهرستان‌های استان تهران بوده و در همین محدوده ساکن هستند، می‌توانند به نزدیک‌ترین اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کرده و فرم تکمیل‌شده اطلاعات فردی را تحویل دفتر گزینش آن اداره دهند.

بهارلو تاکید کرد: داوطلبانی که جزء سهمیه خدمتی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران هستند، ولی در غیر استان تهران ساکن‌اند نیز فرصت دارند تا روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه مدارک خود را از طریق پست سفارشی به نشانی تهران،  بزرگراه بعثت، خیابان شهید بخارایی شمالی، کوچه شهید ساریخانی، پلاک ۵۹، کد پستی: ۱۱۸۷۶۳۷۴۱۵  هسته گزینش اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ارسال یا به صورت حضوری تحویل نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد: طبق اعلام اداره امور اداری، صدور نامه جهت گواهی عدم سوء پیشینه و آزمایشات پزشکی و  به آینده موکول شد و فعلاً نیازی به مراجعه حضوری به اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیست و اطلاعات لازم متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی افزود: پذیرفته شدگان در صورت نیاز می توانند به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ ۰۲۱۵۵۳۱۶۵۵۲  واحد پاسخگویی این هسته تماس بگیرند.

کد خبر 488039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار