باشگاه سپاهان دفاعیات خودش را در خصوص اتفاقات مسابقه با پرسپولیس، به کمیته انضباطی ارسال کرد.

پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین ، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برترو در ورزشگاه نقش جهان باید به مصاف هم می‌رفتند اما  سپاهانی ها مدعی شدند به دلیل تجمع هواداران تیم  مقابل هتل محل اقامت  و ممانعت از خروج کاروان سپاهان آنها دیر به ورزشگاه رسیدند.البته سرهنگ نورعلی فرمانده یگان ویژه استان اصفهان با رد این ادعا از سوی سپاهان آن را خلاف واقع عنوان کرد و گفت:هرزمانی که سپاهان با ما تماس می گرفت ما شرایط حضور آنها را در ورزشگاه مهیا می کردیم.در نهایت این بازی برگزار نشد.

به همین خاطر کمیته انضباطی با ارسال نامه به هردو باشگاه، از آن‌ها خواست که دفاعیات خودشان را در خصوص اتفاقات و حاشیه‌های این مسابقه برگزار نشده ارسال کنند.

باشگاه سپاهان که معتقد است با وجود حضور دیرهنگام در ورزشگاه نقش  جهان، آماده انجام این بازی بوده اما تیم پرسپولیس همیتی برای انجام این مسابقه نداشته، مدارک و مستندات خودش را به همراه فیلم‌های موجود جمع آوری و توسط واحد حقوقی باشگاه به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی ارائه کرد.

رضا فتاحی سرپرست تیم سپاهان، ضمن اعلام این خبر  گفت: از کمیته انضباطی و مسئولان فدراسیون انتظار داریم رای عادلانه‌ای در خصوص این اتفاقات صادر کنند.

کد خبر 487243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

دیدگاه خوانندگان