رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرگ یک مسافر تهرانی براثر ابتلا به بیماری کرونا ویروس را در بیمارستان تنکابن تایید کرد.

تست ويروس كرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سید عباس موسوی با اشاره به تأیید ابتلاء و مرگ یک نفر بر اثر بیماری کرونا ویروس در استان مازندران گفت: مرگ یک مسافر تهرانی در یکی از بیمارستان شهرستان تنکابن تأیید شد.

موسوی افزود: جسد این فرد تا اعلام نهایی نتیجه آزمایش‌های کرونا ویروس در سردخانه نگهداری می‌شود تا جلوی انتشار این ویروس گرفته شود.

وی گفت: آمار ابتلاء به بیماری کرونا ویروس در کشور از طریق ارتباطات وزارت بهداشت پس از انجام آزمایش‌های تشخیصی اعلام می‌شود.

موسوی با بیان اینکه بیماری کرونا ویروس شباهت زیادی به آنفلوانزا و سرماخوردگی دارد، افزود: تاکنون آزمایشات مثبت کرونا در شهروندان مازندرانی دریافت نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: آزمایش ابتلاء به بیماری کرونا ویروس تنها از افراد مشکوک به این بیماری گرفته می‌شود.

۶ بیمار مشکوک به کرونا ویروس تاکنون در مازندران شناسایی شده‌اند. برای پیشگیری از شیوع این ویروس مدارس مازندران روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شده است.

کد خبر 486195

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha