مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه انتقال داده می‌شود.

زباله‌

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمحسن میرهادی در جلسه آموزش و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار با حضور ناظران خدمات شهری مناطق، با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی از سوی نیروهای خدمات شهری و فضای سبز افزود: رعایت مسائل بهداشتی و سلامتی از سوی پیمانکاران و کارگران خدمات شهری باید نظارت شود.

وی ادامه داد: آموزش کارگران در مورد نشانه‌های بیماری‌های ویروسی واجب است، بخصوص در مورد ویروس کرونا باید پاکبانان و کارگران فضای سبز توجیه شوند تا با تدابیر بهداشتی به کار خود ادامه دهند.

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم تاکید کرد: ما نمی‌توانیم نظافت شهر را به دلیل شیوع بیماری یا هرچیز دیگری تعطیل کنیم و باید تدابیر لازم در مورد پیشگیری از این مسائل اندیشیده شود.

این مسئول گفت: انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه انجام می‌شود و باید نظارت کامل صورت گیرد که پسماند این مراکز که به عنوان مرکز ویژه بستری بیماران مشکوک به ویروس کرونا هستند با رعایت کامل الزامات بهداشتی و انتقال پسماندهای عفونی صورت گرفته و به درستی دفع شود.

وی ضدعفونی مستمر ناوگان انتقال پسماند را مورد تاکید قرار داد و افزود: دستورالعمل‌های مراکز بهداشتی نیز باید مستمر رصد شده و رعایت شود.

کد خبر 485855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار