مرد جوان که ۴ نفر از اعضای خانواده همسر سابقش را گروگان گرفته بود، وقتی خود را در محاصره همسایه‌ها دید، زندگی‌ خود را پایان داد.

خودکشی

به ‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه ایران، حدود ساعت ۳ بعدازظهر یکشنبه ۲۷ بهمن، مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ خودخواسته مرد جوانی خبر دادند.

به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی پایتخت آغاز شد. در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد مرد جوان به‌ نام فرامرز، مدتی قبل به خاطر اختلافات خانوادگی از همسرش جدا شده بود.

روز حادثه فرامرز برای پس گرفتن طلاها و هدیه‌هایی که در زمان ازدواج به همسرش داده بود، به خانه باجناق سابقش رفت. اما دقایقی از حضور وی در آن خانه نگذشته بود که صحبت‌شان به یک درگیری لفظی شدید و سپس درگیری فیزیکی تبدیل شد. مرد ۳۰ ساله وقتی با جواب منفی خانواده و همسرش در پس دادن طلاها و هدیه‌ها روبه‌رو شد، دست به چاقو برد و با تهدید، دست و پای ۲ نفر از اعضای خانواده همسرش را بست. ۲ نفر دیگر را نیز که یکی از آنها باجناقش بود، با ضربه‌های چاقو مجروح کرد.

وی که مدعی بود تا پس نگرفتن اموالش این افراد را آزاد نمی‌کند، حدود ۴ ساعت به ماجرای گروگانگیری ادامه داد تا اینکه چند نفر از همسایه‌ها متوجه وضعیت غیرعادی ساکنان این خانه و سر و صداها شدند و خود را به خانه همسایه رساندند.

مرد جوان وقتی همسایه‌ها را پشت در خانه دید و فهمید موضوع را به پلیس گزارش کرده‌اند، شروع به تهدید با چاقو کرد تا شاید راهی برای فرار پیدا کند و خود را به خیابان برساند. اما تلاش وی بی‌فایده بود. فرامرز که راهی برای فرار از میان جمعیت پیدا نکرده بود، در مقابل چشمان وحشت‌زده مردم با چاقو شروع به خودزنی کرد و قبل از رسیدن امدادگران اورژانس و مأموران پلیس جان باخت.

جسد به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی انتقال داده شد و ۲ مجروح حادثه نیز به بیمارستان منتقل شدند. تحقیقات در این باره ادامه دارد.

کد خبر 485055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =