گوشی گالکسی زد فلیپ سامسونگ که به تازگی وارد بازار شده است، مورد انتقاد کارشناسان و کاربران قرار گرفته است. آن‌ها شیشه گوشی‌ جدید سامسونگ را نازک توصیف کرده‌اند و گفته‌اند در برابر خراشیده شدن بسیار آسیب‌پذیر است.

گالکسی زد فلیپ (سامسونگ)

به گزارش همشهری آنلاین، فارس به نقل از انگجت نوشت: بررسی‌های متخصصان و بسیاری از کاربران نشان می‌دهد شیشه گوشی‌های سامسونگ بسیار باریک و نازک است و استفاده از آن در درازمدت ممکن نیست.

در ابتدا تصور می‌شد این مشکلات محدود به گوشی گالکسی فلد است که نمایشگر تاشوی پلاستیکی آن بسیار شکننده توصیف شده بود، اما حالا این انتقاد از گوشی گالکسی زد فلیپ هم به عمل آمده و گفته می‌شود جایگزینی شیشه در نمایشگر این گوشی باعث افزایش دوام و ماندگاری آن نشده است.

آزمایش‌هایی که روی نمایشگر گوشی زد فلیپ صورت گرفته نشان می‌دهد نمایشگر یادشده هم در برابر خراشیده شدن بسیار آسیب‌پذیر است و از این نظر با گوشی‌های رازر موتورولا و فلد سامسونگ تفاوتی ندارد. آزمایش‌های گرمایی و آزمایش آسیب‌پذیری در برابر سوراخ شدن هم نتایج مشابهی را نشان می‌دهد.

کارشناسان می‌گویند سامسونگ باید در نمایشگرهای گوشی‌های جدید خود از شیشه‌های واقعی و پلیمرهای مقاوم استفاده کند تا از آسیب دیدن سریع آن‌ها جلوگیری کند.

کد خبر 484895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار