بهانه تازه برای اوجگیری این جنجال مربوط به مصاحبه اخیر مهدی امیرآبادی است که وی در آن تصریح کرده ماده ممنوعه از دوبی آمده بود و به اصرار فرهاد مجیدی، همه بازیکنان از آن استفاده کردند.

داربي 73

به گزارش همشهری آنلاین، روز ۱۸ آذر ۹۰ پرسپولیس و استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در طول نود دقیقه به تساوی بدون گل انجامید، اما در وقت‌های اضافی استقلال با نیروی مضاعف بدنی سه گل به پرسپولیس زد و راهی نیمه‌نهایی شد. اتفاق جنجالی اما بعد از پایان بازی رخ داد؛ جایی که آزمایش دوپینگ مهدی امیرآبادی و میثم حسینی از استقلال مثبت درآمد.

 هر دو بازیکن از ماده ممنوعه «جک‌تری‌دی» استفاده کرده بودند و هر دو نفر مدعی شدند تمام بازیکنان تیم همین ماده را مصرف کرده‌اند. در آن زمان موضوع در برنامه نود مطرح شد و حتی براتی به عنوان کارشناس حقوقی عقیده داشت نتیجه باید تغییر کند، هرچند این اتفاق رخ نداد. بهانه تازه برای اوجگیری این جنجال مربوط به مصاحبه اخیر مهدی امیرآبادی است که وی در آن تصریح کرده ماده ممنوعه از دوبی آمده بود و به اصرار فرهاد مجیدی، همه بازیکنان از آن استفاده کردند.

از آن بازی تصاویر خاص زیادی به جا مانده که سه تا از آنها شهرت بسیار زیادی دارد. فرهاد مجیدی که آن روز خوشحال‌ترین بازیکن استقلال بود بعد از گل مجتبی جباری از شدت شادی گردن او را محکم گرفت و بعد از گل اسماعیل شریفات، بازوبند کاپیتانی خودش را به دست او بست. در تصویر دیگر هم علی کریمی را بعد از پایان مسابقه روی نیمکت پرسپولیس می‌بینید؛ در یکی از مغموم‌ترین قاب‌های به جا مانده از جادوگر.

کد خبر 484493

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha