مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان از آغاز سفر زمینی به عتبات در روزهای آینده خبر داد و در مورد سفرهای نوروز۹۹ توضیحاتی ارائه کرد.

عتبات

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، غلامعلی زاهدی اظهار کرد: برقرار شدن سفر زمینی به عتبات پس از چند ماه وقفه به تازگی اعلام شده است و هنوز ثبت‌نام‌ها شروع نشده است.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان افزود: امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن یا فردا پنجشنبه ۲۴ بهمن سهمیه اصفهان مشخص خواهد شد و پس از آن متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه حج و زیارت ثبت نام کنند.

وی با بیان این‌که اعزام‌ها از مرز مهران خواهد بود و سایر مرزها بسته است، گفت: هزینه سفر زمینی به عتبات از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، همانند گذشته اقامت تمام کاروان‌های عتبات سازمان حج و زیارت هفت روز است.

زاهدی در مورد اعزام هوایی نیز بیان کرد: اعزام به صورت هوایی تاکنون فقط از تهران انجام می‌شد و از اصفهان گروهی که تکمیل شود و برای اعزام به تهران بروند، نداشته‌ایم.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان اضافه کرد: البته ثبت‌نام سفرهای نوروزی شروع شده است و تا ۲۶ بهمن ماه نیز ادامه دارد و پس از انجام قرعه‌کشی نحوه اعزام‌ها مشخص خواهد شد، برای سفرهای نوروزی اعزام به هر ۲ صورت زمینی و هوایی برقرار خواهد بود.

کد خبر 483935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار