در حالی که فعالان بازار از رکود شدید و ادامه‌دار در بازار خودرو خبر می‌دهند، قیمت‌ها همچنان روندی افزایشی را طی می‌کنند.

پژو 207

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، بازار خودرو هفته را با نوسان قیمت آغاز کرده است به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نسبت به هفته گذشته ۲ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است اما قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول ۴ میلیون کاهش یافته و به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای نیز ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و به ۱۴۱ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۶ میلیون کاهش یافته است و به ۱۸۲ میلیون رسیده است. قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است و این خودرو به قیمت ۸۶ میلیون تومان رسیده است و در مقابل قیمت پژو پارس ساده ۱ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است.

خودرو دنا تیپ ۱ نیز هفته را با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی آغاز کرد و به قیمت ۱۳۵ میلیون تومان رسید و دنا پلاس تیپ ۲ نیز با افزایش ۴ میلیونی به قیمت ۱۸۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۰۸ نیز با افزایش قیمت ۳ میلیونی به قیمت ۴۱۰ میلیون تومان رسید و قیمت خودرو رانا ال ایکس نیز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت و این خودرو به قیمت ۹۸ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو پراید ۱۱۱ اس ای نیز ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته است و به قیمت ۶۱ میلیون تومان رسیده است و قیمت پراید ۱۳۱ نیز ثابت مانده است و این خودرو به قیمت ۵۶ میلیون در بازار خرید و فروش می شود و در مقابل قیمت پراید ۱۳۲ اس ای ۴۰۰ هزار تومان  افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۵۸ میلیون تومان رسیده است و قیمت سمند ال ایکس نیز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۹۳ میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

کد خبر 481827

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار بيمه و بانك

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha