باید صبر کرد و دید رای قطعی کمیته انضباطی در این مورد چیست، اما بعید به نظر می‌رسد حداقل برای بازی روز شنبه برابر نفت آبادان، به این بازیکن اجازه بازی داده شود

پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین، شجاع خلیل‌زاده که در بازی با تراکتورسازی کنار جلال حسینی در ترکیب اصلی به میدان رفت، به خاطر درگیری‌اش با محمد خانزاده با دستور کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانونی از حضور میادین محروم شده است. باید صبر کرد و دید رای قطعی کمیته انضباطی در این مورد چیست، اما بعید به نظر می‌رسد حداقل برای بازی روز شنبه برابر نفت آبادان، به شجاع اجازه بازی داده شود. این اما همه ماجرا نیست و شاید محرومیت شجاع حتی تا داربی 17 بهمن هم ادامه داشته باشد.

بعد از داربی رفت شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنانی بود که به خاطر درگیری‌های آن بازی با حکم کمیته انضباطی دو جلسه از همراهی سرخپوشان محروم شد. او جلسه اول محرومیتش را پشت سر گذاشت و مدیران باشگاه برای بخشش جلسه دوم نامه نوشتند. کمیته استیناف این نامه تجدیدنظرخواهی را خیلی دیر مورد بررسی قرار داد و صبح روز بازی دوم یعنی دیدار با پیکان، ادامه محرومیت خلیل‌زاده را تا پایان فصل به حالت تعلیق درآورد. شجاع اما همان زمان اعلام کرد با در نظر گرفتن محرومیتش راهی مسافرت شده و اصلا در تهران نیست که بتواند از این بخشش استفاده کند. در نهایت خلیل‌زاده جلوی پیکان هم بازی نکرد، اما محرومیت تعلیقی در کارنامه او باقی ماند و حالا باید اعمال شود. حالا که شجاع (به زعم کمیته انضباطی) تخلف جدید انجام داده، یعنی محرومیت تعلیقی قبلی باید به محکومیت جدید او اضافه شود. بنابراین مثلا اگر کمیته انضباطی او را به خاطر رفتارهایش در بازی با تراکتورسازی یک جلسه محروم کند، محرومیت تعلیقی هم به آن اضافه می‌شود و خلیل‌زاده دو بازی را از دست می‌دهد. به این ترتیب او قطعا در داربی روز 17 بهمن غایب خواهد بود.

تنها راه رسیدن شجاع به داربی این است که کمیته انضباطی با لغو محرومیت موقت اخیر، مدافع پرسپولیس را بی‌گناه بداند و یا اینکه مثلا به خاطر اتفاقات رخ داده، او را فقط با تذکر یا جریمه مالی تنبیه کند. در این صورت تنها همان یک جلسه محرومیت تعلیقی قبلی برای خلیل‌زاده اعمال خواهد شد. به این ترتیب او دیدار با نفت آبادان را از دست می‌دهد و به بازی با استقلال می‌رسد.

کد خبر 481278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار