مردی که در یک درگیری خیابانی از سوی راننده یک خودرو کتک خورده و یکی از چشم‌هایش نابینا شده بود، همسر خود را طلاق داد.

طلاق

به‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه ایران، این مرد میانسال که دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران حضور یافته بود، در شرح ماجرا به قضات گفت: حدود دو سال قبل با همسرم سوار خودرو در بزرگراه یاسینی حرکت می‌کردیم که با راننده یک خودروی دیگر به خاطر رانندگی نامناسبش درگیری لفظی پیدا کردم. او به من فحاشی کرد که عصبانی شدم و با خودرو سد راهش شدم و کار به درگیری فیزیکی کشید. راننده مشتی به چشمم کوبید و من از هوش رفتم. وقتی مرا به بیمارستان منتقل کردند، بعد از اقدام‌های پزشکی یکی از چشم‌هایم نابینا شد و من هم شکایت کردم.

مرد ادامه داد: این اتفاق، زندگی مرا تحت تأثیر قرار داد و به نوعی من را تباه کرد. چون بعد از این حادثه مادرم مدام به من و همسرم سرکوفت می‌زد و می‌گفت اگر همسرت زن خوبی بود، از تو دفاع می‌کرد و نمی‌گذاشت کتک بخوری و چشمت کور شود. آنقدر به من از این حرف‌ها زد که من هم تحت تأثیر قرار گرفتم و همسرم را طلاق دادم.

در این میان همسر مرد هم که در دادگاه حضور داشت، گفت: آقای قاضی روز حادثه من به‌خاطر اینکه می‌خواستم مانع درگیری شوهرم و آن راننده شوم از سوی راننده - متهم - کتک خوردم. متهم پایم را از دو جا شکست. من هم در این ماجرا شاکی هستم. با این حال مادرشوهرم زندگی ما را به‌هم زد و به حدی مرا با حرف‌هایش آزار داد که مهریه‌ام را بخشیدم و طلاق گرفتم.

در ادامه جلسه شاکی گفت: آقای قاضی اما بدبختی من به همین‌جا ختم نشد. من ۴ ماه بعد از طلاق همسرم با زن دیگری ازدواج کردم اما خیلی زود فهمیدم این زن با وجودی که هنوز در سن جوانی بود، دندان مصنوعی دارد، قلبش بیمار است و یک کلیه هم ندارد. تمام اینها را وقتی فهمیدم که بچه‌دار شده بودیم. حالا هم می‌خواهم طلاقش بدهم اما مهریه‌اش را می‌خواهد و من هم پولی ندارم که به او بدهم. همسر سابقم موقع طلاق ۵۰ میلیون تومان از من پول گرفت. اگر حاضر شود این پول را به من بدهد تا همسر دومم را طلاق دهم، من دوباره با خودش ازدواج می‌کنم.

در ادامه وکیل متهم که در دادگاه حاضر بود، به دفاع از او پرداخت و گفت: موکلم با وثیقه آزاد است و امروز هم در جلسه حاضر نشد اما من با توجه به مدارک پزشکی که پیدا کرده‌ام و پزشکی قانونی نیز آن را تأیید کرده ثابت می‌کنم که کوری چشم این مرد بر اثر ضربه موکلم نبوده است. چراکه این مرد مدتی قبل از این درگیری عمل پیوند قرنیه چشم انجام داده بود و مشکل بینایی داشت. به این ترتیب قضات در پایان جلسه برای صدور حکم وارد شور شدند.

کد خبر 480792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =