مدیرعامل بنیاد باران گفت: رئیس دولت اصلاحات و رئیس‌جمهور برای صرف شام دیدار داشتند.

خاتمی و روحانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران درباره خبرهای منتشر شده از جلسه رئیس دولت اصلاحات، رئیس‌جمهوری و حجت‌الاسلام ناطق نوری گفت: متن‌هایی که در فضای مجازی درباره این جلسه منتشر شده کذب محض است و مطلقا مطالبی که به آقای خاتمی نسبت دادند، حقیقت ندارد.

امام در ادامه بیان می‌کند: آقای خاتمی با آقای روحانی دیدار داشتند اما این دیدار ارتباطی با موضوعات اخیر نداشته‌ است. در واقع این جلسه، دیداری برای صرف شام بوده که از قبل هم این دیدارها اتفاق می‌افتاده‌ است.

مدیرعامل بنیاد باران درباره حضور ناطق نوری در این جلسه توضیح می‌دهد: معمولا افرادی که نامبرده می‌شود، در جلسات حضور دارند اما من دقیق مطلع نیستم که در جلسه آن شب، چه کسانی حضور داشته یا نداشته‌اند.

مدیرعامل بنیاد باران در انتها خاطرنشان می‌کند: این جلسه بوده‌ است اما محتوا و مطالبی که به آقای خاتمی در این جلسه در فضای مجازی منتسب شده صحت ندارد. درواقع سناریوسازانی نشسته‌اند و اتفاقات اخیر و انتخابات پیش رو را به این دیدار گره زدند که این مسایل تکذیب می‌شود. هرچند منوال به این شکل نبوده که جلسه و دیداری بین این افراد وجود نداشته باشد و اصل دیدار اهمیتی ندارد، محتوای آن حایز اهمیت است که صحت ندارد.

روز گذشته در فضای مجازی خبرهایی درباره دیدار حسن روحانی و رئیس دولت اصلاحات در کاخ سعدآباد منتشر شد که گفته می‌شد حسن روحانی در جلسه با حضور رئیس دولت اصلاحات، حسن خمینی و ناطق نوری گفته نامزدهای رد شده جایی برای دفاع ندارند چون عمدتا مسایل مالی و پرونده دارند. این درحالی است که دفتر ناطق نوری دیدار خبر دیدارهای انتخاباتی وی با برخی شخصیت‌ها را تکذیب کرد.

همچنین حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای رئیس جمهوری در صفحه توییتری خود نوشت: «آقایان در ذهنشان برای رئیس جمهور جلسه انتخاباتی طراحی‌می‌کنند. مکان را هم تعیین می‌کنند. شرکت‌کنندگان را هم مشخص می‌کنند. روز و ساعت را هم اعلام می‌کنند. دستور جلسه را هم تهیه می‌کنند. در پایان صورت مذاکرات را هم منتشر می‌کنند. آفرین به این همه خلاقیت!»

کد خبر 480425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • محمد IR ۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
  2 2
  کبوتر با کبوتر باز با باز
 • IR ۰۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
  2 2
  هر چه بگندد نمکش میزنند وای. به وقتی که بگندد نمک
 • IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
  2 2
  یکی از دلنوازترین و ارزشمندترین عکس و تصویر ثبت شده برای همه مردم
  • IR ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
   3 0
   به شرطی که فقط شام خورده باشند .