مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از شناسایی ۱۶۶ پیکر جان‌باخته حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: تا کنون پیکر ۱۳۰ جان‌باخته به خانواده‌هایشان تحویل داده شده است.

هواپیما

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، مهدی فروزش گفت: پیکر تمام جان‌باختگانی که تاکنون خانواده‌های آنها به پزشکی قانونی مراجعه و نمونه DNA از آنها دریافت شده، شناسایی شده است.

فروزش با بیان این که پیکر تمامی جان‌باختگان اتباع اوکراینی شناسایی شده است، اضافه کرد: پیکر اتباع اوکراینی امروز (۲۸ دی) تحویل داده می‌شود. همچنین پیکرهای همه اتباع افغانستانی هم شناسایی و به خانواده‌هایشان تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه تا این لحظه هیچ DNA پروفایلی از خانواده‌های جان‌باختگان از طریق پلیس اینترپل به دست ما نرسیده است، گفت: بر اساس لیست وزارت خارجه ۴ جان‌باخته سوئدی در این حادثه داشتیم که پیکر ۳ نفر آنها شناسایی شده‌ و منتظریم تا خانواده آن یک نفر هم به ما مراجعه کند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران تاکید کرد: هر زمانی که خانواده‌های باقی‌مانده به ما مراجعه کنند یا DNA پروفایل‌شان برای ما ارسال شود، ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت کار شناسایی را انجام خواهیم داد.

کد خبر 478882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =