سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره خبر سلب میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ایران به طور کامل آماده میزبانی است و وزارت ورزش هم به نمایندگی از دولت تضمین امنیتی لازم را داده است.

فدراسيون فوتبال

به گزارش همشهری آنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر احتمال سلب میزبانی تیم‌های ایرانی در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا، سخنگوی فدارسیون فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره موضوع میزبانی نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا از حریفان به سایت فدراسیون فوتبال به مهر گفت: ایران آمادگی میزبانی از حریفان را به طور کامل دارد و در سال‌های گذشته این موضوع به کرات اثبات شده است.

علوی تاکید کرد: برگزاری بی نقص و به یادماندنی فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته در تهران و در حضور جمع زیادی از مدیران ارشد بین المللی از مصداق‌های این موضوع است. در این ارتباط وزیر ورزش و جوانان هم به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران به صورت کتبی تضامین امنیتی لازم درباره میزبانی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افزود: شایسته است کنفدراسیون فوتبال آسیا با عنایت به موضوع آمادگی همیشگی ایران در بحث میزبانی از تیم‌های خارجی در برابر هرگونه مطالب غیر واقع در این خصوص بایستد.

کد خبر 478710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =