ای اف سی هنوز پاسخی به درخواست الکویت برای انجام بازی با استقلال در زمین بیطرف نداده و برخی این تعلل را با شایعه محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی مرتبط می‌دانند.

استقلال

به گزارش همشهری آنلاین، در حالی که طبق برنامه استقلال باید هفته آینده برابر الکویت بازی مرحله پلی اف لیگ قهرمانان را برگزار کند اما این باشگاه کویتی با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل مسائل امینتی خواستار بازی در زمین بی طرف شده است. 

موضوعی که البته هنوز پاسخ رسمی ای اف سی را به دنبال نداشته اما در فاصله کوتاه تا زمان برگزاری این بازی بعضا اخبار ناخوشایندی در این باره به گوش میرسد. برخی از رسانه های عرب دلیل این تعلل ای اف سی در پاسخ به درخواست تیم کویتی را تصمیم سخت وجنجالی ای اف سی درخصوص تیم های ایرانی می دانند ومدعی شده اند در لیگ قهرمانان امسال تیمهای ایرانی حق میزبانی ندارند.یک مجری ورزشی عربستانی این خبر را اعلام کرده و مدعی شده رقیبان تیم های ایرانی می توانند در کشور خودشان میزبان باشند.

همه اینها در شرایطی است که فدراسیون ایران همچنان بدون رئیس اداره میشود و باید دید در صورت اتخاذ این تصمیم از سوی ای اف سی فوتبال ایران توانایی دفاع از حق خود را دارد یا خیر.

کد خبر 478659

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =