با این اتفاقات رویای صعود به المپیک 48 ساله شد و مثل حدود 5 دهه گذشته همچنان شاهد سریال تکراری عدم صعود به المپیک هستیم.

تیم امید با بازوبند مشکی برابر یمن

همشهری آنلاین-دو تیم فوتبال امید ایران و چین از ساعت 13:45 به وقت تهران در ورزشگاه تاماسات تینسنولانون شهر سونگلا برگزار شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این نیمه شاگردان استیلی بارها و بارها در دهانه دروازه موفق به گلزنی نشدند و فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت. در این نیمه تیم ملی 8 کرنر و ضربات ایستگاهی مختلف زد ولی موفق به باز کردن دروازه چین نشد.

در نیمه دوم باز هم همین اتفاق رخ داد.شاگردان استیلی در این نیمه همان رویه نیمه اول را در پیش گرفتند و موقعیت‌های پی در پی را به هدر دادند تا اینکه نورافکن از روی نقطه پنالتی به گل برسد ولی در ادامه شاگردان استیلی نتوانستند به گل دیگری برسند تا بازی با این نتیجه تمام شود.این نتیجه در حالی رقم خورد که کره جنوبی موفق به شکست ازبکستان شده بود و تیم ملی با یک گل دیگر حداقل شانس صعود به مرحله بعد را داشت اما در نهایت تیم استیلی در این گروه  4 امتیازی شد. کره جنوبی با 9 و ازبکستان با 4 امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند.  با این اتفاقات رویای صعود به المپیک 48 ساله شد و مثل حدود 5 دهه گذشته همچنان شاهد سریال تکراری عدم صعود به المپیک هستیم.

کد خبر 478501

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =