وزیر اطلاعات گفت: همواره نگران حوادث دریای عظیم جمعیت در تشییع پیکر سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی بودیم و متاسفانه همین مساله نیز اتفاق افتاد، اما آنچه که برای ما مسلم است، کسی متهم و مقصر در این قضیه نیست.

محمود علوی هوم پیج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمود علوی عصر سه شنبه 24 دی ماه در حاشیه سفر به استان کرمان به منظور شرکت در مراسم هفتمین روز شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری در مصلی امام علی علیه السلام شهر کرمان در جمع خبرنگاران افزود: مساله جانباختن جمعی از هموطنان در جریان مراسم تشییع شهدای مقاومت در کرمان را بطور جد در دست بررسی داریم.

وی تاکید کرد: گرچه با بررسی‌های حادثه،  قصورهای احتمالی قابل ترمیم نیست ولی می توانیم از تکرار این مساله در آینده جلوگیری کنیم.

علوی اظهار امیدواری کرد تدابیری در مورد تعیین و تکلیف بازماندگان حادثه تشییع پیکر شهدای مقاومت در کرمان و وضعیت آینده خانواده‌های آنها امیدواریم اندیشیده شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کسی قصدی نداشته که چنین اتفاقی رخ دهد اظهار داشت: ممکن است در این ماجرا قصوری اتفاق افتاده باشد که می‌توانست با کمی پیش بینی‌های دقیق‌تر، این احتمال را به حداقل برسانند.

علوی با اشاره به اینکه شخص رییس جمهور، هیات دولت و معاون اول رئیس جمهوری دغدغه این مساله را داشته‌اند افزود: به طور جد این موضوع را بررسی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم با گزارشی که تهیه و به مقامات ارشد کشوری ارائه می‌دهیم، در ترمیم بخش‌هایی که قابل ترمیم در رابطه با این حادثه بوده، نیر موثر واقع شویم.

کد خبر 478284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =