یکی از اعضای فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان به پاسخ موشکی ایران واکنش نشان داد و صبح امروز را صبح محور مقاومت و وفاکنندگان به عهد توصیف کرد.

پایگاه آمریکایی ها

به گزارش  همشهری آنلاین به نقل از فارس، بامداد امروز (چهارشنبه ۱۸ دی) بزرگ‌ترین پایگاه آمریکا در عراق «عین الأسد» هدف عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران قرار گرفت و خسارت‌های زیادی به آن وارد شد.

«ابراهیم الموسوی» نماینده پارلمان لبنان و عضو فراکسیون حزب‌الله «الوفاء للمقاومه» در واکنش به این موضوع در توییتر خود به ابراز خرسندی پرداخت و نوشت: «صبح عزت، کرامت و مقاومت. صبح کسی که اگر وعده می‌دهد به آن عمل می‌کند. صبح (مردان) بسیار دلیر. صبح محور مقاومت. صبح افراد شریف و آزاده در سرتاسر جهان».

در همین زمینه پس از پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در واکنش به اقدام آمریکا در ترور سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه و همرزمانش، تدابیر امنیتی در اطراف سفارت آمریکا در لبنان در «عوکر» (در شمال لبنان) تشدید شد.

در پس ترور فرماندهان مقاومت، ایران تأکید کرده بود که انتقام سختی خواهد گرفت و آمریکا باید از منطقه برود. گرچه آمریکا تعدادی از تلفات اولیه عملیات علیه پایگاه عین الاسد منتشر نکرده اما خبرها حکایت از دستکم ۸۰ کشته دارد.

کد خبر 476799

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =