مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۶ هزار و ۳۳۶ راننده حمل و نقل عمومی جاده‌ای کالای استان از سال گذشته تا ۱۵ دی ماه سال جاری تحت پوشش بیمه تکمیلی رایگان قرار گرفتند.

راننده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، ایوب کرد افزود: به منظور رفاه حال رانندگان حوزه حمل‌ و نقل عمومی جاده‌ای کالا، از سال گذشته طرح بیمه تکمیلی برای این قشر زحمت کش و خانواده محترم آنان با همکاری شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به صورت رایگان به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: در این راستا رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با در دست داشتن مدارکی نظیر کارت هوشمند رانندگی، شناسنامه و کارت ملی تا ۱۵ دی ماه سال جاری فرصت داشتند با مراجعه به انجمن های صنفی کارگری رانندگان سیستان و بلوچستان نسبت به نام نویسی در این طرح اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بر اساس آخرین گزارشات از مجموع ۹ هزار و ۱۸۹ راننده فعال بار استان در این بخش تاکنون ۶ هزار و ۳۳۶ راننده با سیر مراحل لازم، تحت پوشش بیمه تکمیلی رایگان فعالان این بخش قرار گرفتند.

کرد بیان کرد: بیمه تکمیلی رانندگان همواره یکی از مطالبات این قشر زحمتکش بوده است که بعد از پایان مهلت تعیین شده در ۱۵ دی ماه سال جاری، هر دو ماه یکبار سامانه ثبت نام طرح بیمه تکمیلی رانندگان حمل و نقل جاده ای به مدت یک هفته مجدد فعال خواهد شد تا آن دسته از رانندگانی که در مهلت مقرر نتوانستند در این طرح نام نویسی کنند، با ثبت اطلاعات خود و همسر و فرزندان علی الخصوص فرزندان معلول و کم توان خود بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.

کد خبر 476635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =