حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، بزرگراه از سمت جیرفت به طرف زادگاه سردار سلیمانی به نام بزرگراه سپهبد شهید سردارحاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

سردار سلیمانی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از شبستان،  حجت الاسلام «رضا سعادت فر» در حاشیه مراسم نامگذاری این بزرگراه، ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی، گفت: به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان بزرگراه جیرفت – بافت که به سمت زادگاه این سردار عزیز می‌رود را به نام بزرگراه سپهبد شهید قاسم سلیمانی نامگذاری کرده است.

امام جمعه جیرفت، افزود: احداث این بزرگراه که با همت اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان که در حال انجام است، نقش تاثیر گذاری در کاهش محرومیت زیر ساختی در حوزه راه و نقش تاثیرگذاری در توسعه منطقه جنوب استان کرمان دارد.

وی، ادامه داد: امیدواریم با این نامگذاری مبارک، سرعت توسعه و آبادانی در جیرفت و زادگاه این سردار بزرگ در بخش هنزای رابر بیشتر شود که این خود بزرگ‌ترین و شیرین ترین خدمت به مردم این منطقه است که محرومیت را از عمق وجود درک کرده اند.

حجت الاسلام سعادت فر، ضمن تشکر از این اقدام ارزشمند اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان، افزود: توجه به محرومان و افراد ضعیف همیشه در راس کارهای سردار سلیمانی بود که امیدواریم با کمک گرفتن از روح بلند این سردار، اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان در حوزه ساخت، این بزرگراه را ایمن سازی و نگهداری کنند تا نام سردار دل ها که به نشانه تبرک بر پیشانی این بزرگراه نصب شده است برای مردم منطقه خیرات و برکات را به دنبال داشته باشد.

کد خبر 475762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =