مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
۰ نفر

صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر در اینستاگرام به دلیل انتشار خبر اهدای تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دسترس خارج شد.

جشنواره فیلم فجر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، اینستاگرام پست‌های به اشتراک‌گذاشته شده در صفحه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نشانی FajrFilmOfficial را حذف کرد. در پی این اقدام، تمام پست‌های مربوط به چند سال اخیر صفحه رسمی این جشنواره در دوره‌های ۳۵، ۳۶ و ۳۷ نیز از دسترس کاربران خارج شده و خود این صفحه نیز از دسترس خارج شده است.

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با موافقت ریاست سازمان سینمایی با هدف پاسداشت نمادین الگوی ظلم‌ستیزی، تندیس سردار شهید سلیمانی را در این دوره به بهترین فیلم با مضمون جهاد و مقاومت اهدا خواهد کرد. همچنین بیش از ۳۵۰ سینماگر در بیانیه‌ای ترور سردار سلیمانی را محکوم کرده‌اند که این خبر در صفحه اینستاگرام جشنواره فیلم فجر منعکس شده بود.

به اشتراک‌گذاری پست‌هایی درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در صفحات کاربران ایرانی طی روزهای اخیر، با اقدام اینستاگرام روبه‌رو شده و بسیاری از کاربران از جمله سینماگران ایرانی و صفحات رسمی تشکل‌های رسانه‌ای و غیررسانه‌ای، با حذف‌شدن کلیه پست‌ها و استوری‌ها از سوی اینستاگرام روبه‌رو شده‌اند.

این اقدام اینستاگرام که به‌طور واضح مخالف آزادی بیان است با اعتراض گسترده کاربران ایرانی به همراه شده است. این در حالی است که ترامپ، رئیس‌جمهور خونریز و دیوانه آمریکا در صفحات مجازی به صورت رسمی ایران را به بمباران تهدید می‌کند و هیچ اتفاقی هم برای صفحاتش رخ نمی‌دهد!

کد خبر 475676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار