دسته بزرگ عزاداری هیأت میثاق با شهدا به مناسب شهادت سردار سلیمانی، ظهر امروز شنبه ۱۴ دی ماه از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین حرکت خواهد کرد.

سردار قاسم سليماني

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، دسته بزرگ عزاداری هیأت میثاق با شهدا به مناسب شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، ظهر امروز شنبه ۱۴ دی ماه با مداحی میثم مطیعی از مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین، محل تجمع هیأت‌های مذهبی تهران حرکت خواهد کرد.

این هیأت عزادار، امروز ساعت ١٣ از مقابل مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین حرکت می‌کند تا در تجمع هیأت‌های مذهبی و دسته‌جات عزاداری مساجد و حسینیه‌های تهران در تجمعی که به دعوت سازمان تبلیغات اسلامی در این میدان تشکیل می‌شود، شرکت کند.

روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در خبری اعلام کرده است که تجمع هیات‌های مذهبی و مداحان برجسته کشوری در سوگ شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز شنبه در میدان فلسطین برگزار می‌شود.

حرکت دسته‌های عزادار از حسینیه‌ها و مساجد، ساعت ۱۳ و تجمع هیات‌های مذهبی و مداحان اهل بیت (ع)، ساعت ۱۵ در میدان فلسطین برگزار می‌شود.

دیروز و دیشب نیز، برنامه‌های فراوانی در سوگ شهادت سردار بزرگ اسلام، حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، معاون حشدالشعبی عراق در سراسر کشور برگزار شد که هیأت‌ها و مساجد، حضوری پررنگ در آن داشتند.

شامگاه جمعه «اجتماع ‌مردمی ‌سلیمانی‌ها» با حضور مداحان شاخصی چون مهدی رسولی در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.

کد خبر 475257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار