وزیر سابق اطلاعات جریان‌سازی دشمن را عامل خطا در برخی اشتباهات محاسباتی مردم و مسئولان دانست و گفت: طرح "مجلس ملی" به جای "مجلس انقلابی" مصداق نفوذ دشمن است.

حیدر مصلحی

به گزارش همشهری آنلاین، تسنیم نوشت: حجت‌الاسلام حیدر مصلحی - وزیر اطلاعات دولت محمود احمدی‌نژاد، شامگاه چهارشنبه، 4 دی، در یادواره شهدای طلاب و روحانیون شهرستان کاشان ضمن اشاره به طرح افول آمریکا توسط رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: چندین میلیون مقاله از اندیشمندان آمریکایی درباره افول آمریکا اظهار نظرات متعددی داشتند بانوی که ۷۰ درصد مقالات منشاء افول آمریکا را انقلاب اسلامی دانستند؛ اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا نیز در یک سال اخیر نشان‌دهنده افول آمریکا است.

وی با بیان اینکه آمریکا خود را کدخدای دنیا می‌داند، اذعان داشت: ۴۰ یهودی صهیونیستی شهرک سینمایی هالیوود را ایجاد کردند و با وجود آنکه برخی از آنان ورشکست می‌شوند اما همچنان با پشتکار قوی راه را ادامه می‌دهند و امروز این شهرک سینمایی فیلم‌های متعددی علیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت بدبین کردن مردم جهان نسبت به اسلام تولید می‌کند. 

وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه ما باید با تاسی به قرآن کریم و عمل به "فاستقم کما امرت" در راه اسلام و انقلاب قدم برداریم، تاکید کرد: امروز آمریکا و اروپا در بن‌بست هستند چراکه یکی از نمونه‌های بن بست اجتماعی این کشورها آن است بیش از ۵۰ درصد نوزادان متولد شده در آمریکا سر کوچه‌ها گذاشته می‌شوند و پدر و مادر آنان مشخص نیست.

وی با بیان اینکه آینده اروپا برای اسلام است، گفت: پنج سال قبل دستگاه‌های اطلاعاتی مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی در پروژه نفوذ با یکدیگر به توافق رسیدند و بر همین اساس رویکرد جدیدی را در پیش گرفته به نحوی که ترور فیزیکی و ترور شخصیتی یکی از اقدامات دشمن است؛ آیت الله منتظری تا قائم مقامی رهبری پیش رفت اما دشمن مهدی هاشمی را به عنوان عامل نفوذی در کنار او قرار داد و بدون تعارف عملکرد مهدی هاشمی به نتیجه رسید.

مصلحی نفوذ جریانی را یکی دیگر از اقدامات دشمن است، افزود: دشمن با جریان‌سازی، مردم، مسئولان و نخبگان را دچار اشتباهات محاسباتی می‌کند چراکه بر اساس آیات قرآن دشمن ۱۰ اقدام را انجام می‌دهد تا دچار اشتباه شویم.

وی با بیان اینکه "مجلس ملی" به جای "مجلس انقلابی" یکی از نمونه‌های نفوذ دشمن است، ابراز داشت: تهدید یکی دیگر از اقدامات دشمن است به نحوی که در برجام که با وجود تمامی اقدامات سیاست‌مداران ما هیچ نتیجه‌ای نداشت، رئیس جمهور اسبق آمریکا قبل از مذاکره در مصاحبه تلویزیونی ایران را تهدید می‌کرد.

وزیر اسبق اطلاعات ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر تاکید کرد: دشمن چندین سال برای این موضوع برنامه‌ریزی کرده بود اما با یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرد و با حمایت از تصمیم سران قوا آتش فتنه را در نطفه خفه کردند.

وی با بیان اینکه نیمی از بیانیه گام دوم انقلاب ۴۰ سال عمر انقلاب را توصیف کرده است، اذعان داشت: عربستان در قضیه برداشتن بشار اسد ۴۰ میلیارد دلار به اردن پول داد تا داعش در آن کشور آموزش ببیند اما شهید حججی‌ها برای دفاع از حرم آل الله تقدیم اسلام شد و اجازه ندادند تا دشمن به اهداف خود برسد.

کد خبر 473473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • ll IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  5 4
  کینه توتزی در تیتراز نشانه حقرت وپستی است اقای مصلحی اسمدارد ومحترم است . تیر زدن علم وادب میطلبد وهرکسی نمیتواند
 • علی IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  11 9
  در واقع نفوذیها امثال احمدی نژاد ها و شماها بودید که این انقلاب را به بیراهه کشاندید.
  • ناشناس IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
   8 6
   نفوذی وعامل تفرقه شماها هستید.
 • علی حیدری IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  19 6
  زنده باد یاران انقلاب.
  • منتظر مهدی (ع) IR ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
   1 4
   نفوذی امسال تو هست نه احمدی نژاد که حامی مردم و فقیرا بود
 • سید حسین IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  5 1
  این انقلاب با خون پاک شهدا وبهترین جوانان ابیاری شده و بر حق است و رهبری دانشمند وهشیار هدایت میشود هیچ وقت دشمنان موفق نخواهند شد، به کوری چشم دشمنان تا پای جان ایستاده ایم. مرگ بر امریکا
 • جمال IR ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  6 2
  سلام حالا کو تا بشن احمدی نژاد درست تر وپاکتر و ولایی تر از این مرد دیگه نخواهید دید
 • Mohammad ali IR ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  7 2
  البته حرف راست را شما میزنید اما یک سوزن به خودتان بزنید بعد یک جوال دوز به مردم اغتشاشات ۸۸ را شما و دولت احمدی نژاد پیش آوردید و۹۸ را روحانی و دولت بی تدبیر جنگ قدرت را شما و جناح مقابل پیش میبرید و هزینه اش را مردم میدهند
 • غلام IR ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  8 2
  هرکس با شما نباشد دشمن است . شما میتواند برای مملکت سیاست گذاری کنيد .اما یک ادم باسواد وسیاستمدار که با شما نیست و برای مردم خطرناک نیست، برای شما خطرناک است وممکن است جلو ریخت وپاش وندانمکاری شما را بگیرد.
 • IR ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  10 1
  درود بیکران به روان پاک آقای منتظری ... واقعاً احمدی نژاد،حیدر مصلحی را خوب شناخته بود که با... از دولت بیرون انداخت
 • IR ۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  2 4
  کلک ترامپ کنده بشه میریم سراغ اروپا
 • خسرو IR ۰۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
  2 2
  استکبار به این نتیجه رسیده که اسلام انقلابی اسلام ائمه اطهار علیکم السلام و اسلام معتقد به شهادت و ایثار و اسلام تشیع که امامت را اصول دین می داند و در زمان غیبت با محوریت ولی فقیه بساط این ظالمان تاریخ برچیده خواهد شد و طبیعی است که آنان تمام هم و غم خود را برای بی رنگ نمودن و یا سلب اعتقاد در جوانان نسبت به ولی فقیه که بدرستی دریافتند این پیروی از رهبری است که منجر به آن شهادتها و ایثارگریها همچون حجمی ها در جوانان معتقد باعث از بین بردن بساط آنان خواهد شد و توسط افراد وابسته نیز در تلاشند با از بین بردن جایگاه والای ولایت که دیگر موضوعات در قرآن ودین با محوریت ولایت معنا واقعی خواهند داشت را بحساب شیطانی خود از میان بردارند ‌ انشالله طی چهل سال گذشته همانطوریکه تیرشان به سنگ خورد که از عنایات خداوند متعال به این انقلاب بوده بعد از این هم عنایت خداوند متعال نیز شامل این انقلاب و این کشور و این مردم به عزیز انشالله خواهد بود و در این مورد هم شکست عاید دشمن خواهد شد . انشالله.
 • IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
  1 0
  هم وطنان عزیز نباید باهم روی موضوعات ومصادیق توی سایت خبری دعوا وکشمکش کنند، چون ما همگی دشمن داریم باید باهم اتحاد ملی و اسلامی داشته باشیم واما در مورد مسئولین عالی کشور، هرکس به اندازه خود خدماتی داشته و ضررهایی هم داشته، باید واقع بینانه نگاه کرد ودید که ضرر کدامیک بیشتر بوده؟ کدامیک به نظام و دین وانقلاب بیشترین لطمه را زده؟ خدمات کدام بیشتر بوده؟ کدامیک به تعبیر رهبر معظم انقلاب شعارها وآرمان های دوران اول انفلاب را زنده کرد؟ اصلاً چرا از مردم نظر سنجی نمی کنند؟ اینها را باید بینی وبین الله در یک دفتری نوشت وبعد خود قضاوت کرد، بدون هیچ تعصبی.
 • IR ۰۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
  0 0
  خدایش راست میگه !!؟ یعنی بیش از نصف نوزادان ی که در امریکا به دنیا میان میذارنشون کنار خیابون ؟؟