محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو درباره سریال‌ها و برنامه‌های تازه این شبکه و همچنین سرنوشت برندهای مطرح چون کلاه‌قرمزی توضیح داد.

کلاه قرمزی

به گزارش همشهری آنلاین، مدیر شبکه دو در حاشیه نشست خبری «هزار راه نرفته» درباره برنامه‌ها و تولیدهای جدید شبکه دو بیان کرد: سریال «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی برای نوروز ۹۹ در حال تولید است که امیدواریم مطابق ذائقه مخاطب باشد. همچنین سریال حامد عنقا یکی از این گزینه‌های ماه مبارک رمضان ۹۹ است.

جعفری‌جلوه همچنین به پخش سریال «از سرنوشت» اشاره و بیان کرد: بعد از مجموعه «حکایت‌های کمال» که این شب‌ها در پایان پخش قرار دارد، از هفته آینده سریال «از سرنوشت» روی آنتن می‌رود. سریال «از سرنوشت» در سه فصل ساخته می‌شود که دو فصل آن امسال و فصل سوم در بهار سال آینده روی آنتن می‌رود. همچنین سریال «بوم و بانو» در حوزه تاریخ معاصر، «بیگانه‌ای با من است» در ۲ فصل، «شاه‌رگ» با روایتی از رخدادهای سال ۶۰ از دیگر مجموعه‌هایی است که طی یک سال آینده تولید و پخش می‌شود.

  • سکوت خبری  کلاه قرمزی 

وی درباره برنامه شب یلدا نیز اظهار کرد: احسان ارغوانی و مهدی بابایی که سال گذشته نیز تولید ویژه برنامه شب یلدا و نوروز امسال ویژه برنامه نوروزی را بر عهده داشتند، در تدارک برنامه یلدای امسال هستند. این دو تهیه‌کننده در تدارک یک سه‌گانه از شب جمعه تا شب یکشنبه هستند. مدیر شبکه دو سیما درباره تولید و پخش «کلاه قرمزی» نیز بیان کرد: امیدواریم به وقتش اخبار قطعی درباره «کلاه قرمزی» را برای مردمی که صاحب همه برنامه‌ها هستند، اعلام کنیم.

  • تولد مسابقه‌های جدید 

جلوه با اشاره به چند مسابقه جدید، اظهار کرد: مسابقه «ایرانیش» این روزها در مرحله تولید است و تیزرهای آن نیز از شبکه در حال پخش است. این مسابقه کار متفاوت و جذابی خواهد بود که محور آن خانوادگی است اما با مسابقه‌های پیشین متفاوت است.

مدیر شبکه دو در ادامه افزود مسابقه دیگری با نام «محاکات» داریم که مسابقه‌ای برای حکایت‌های زندگی واقعی مردم است و شرکت‌کنندگان مردمانی هستند که زندگیشان را روایت می‌کنند و توسط داوران این روایت‌ها سنجیده می‌شود. ما این برنامه‌ها را پیگیری کردیم تا در انتهای سال و نوروز ۹۹ پخش شود و در سال جدید نیز ادامه پیدا کند.

  • عمو پورنگ می‌آید

وی با اشاره به تولید برنامه‌ای توسط تیم عموپورنگ عنوان کرد: بعد از تولید مجموعه سه فصلی «محله گل و بلبل» که کار بسیار وسیع و گسترده‌ای بود و بیش از ۲۵۰ قسمت سریال نمایشی ادامه داشت، در مجموعه جدیدی که قرار است با محوریت عمو پورنگ به تولید برسد ترکیبی از نمایش داستانی و اجراهای نمایشی را می‌بینیم که این هم کار عظیمی است و در حال تولید است. این مجموعه بنا بود برای اسفندماه و نوروز به پخش برسد و سپس پخش آن از شبکه دو ادامه یابد.

  • پروژه بزرگ «شبکه کوچک» 

مدیر شبکه دو با اشاره به تولید برنامه‌ای در همکاری با مرکز صبا تصریح کرد: پروژه مشترکی با نام «شبکه کوچک» داریم که ترکیبی از کار زنده، انیمیشن و عروسک است که تا به حال این ترکیب سه‌گانه را نداشته‌ایم و اکنون این پروژه یکی از کارهای وسیع مرکز صبا است که به‌صورت ویژه پیگیری می‌شود. این پروژه با همت مسعود صفوی که از او مجموعه‌های مختلفی از جمله «شکرستان» را به خاطر داریم به تولید خواهد رسید.

کد خبر 471106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار