استانداری یزد در ششمین جشنواره آموزش، پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی به عنوان استانداری برتر معرفی و از سوی وزیر کشور تجلیل شد.

استانداری یزد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور در لوح تقدیری که به منظور تجلیل از استانداری یزد صادر شده، خطاب به معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، اظهار کرد: بدون تردید مطالعه و پژوهش و حرکت بر محور مدیریت دانش پایه لازمه و زیر بنای پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور در حوزه‌های مختلف است.

همچنین در ادامه این لوح تقدیر اشاره شده، تحقق این مهم در گرو هم‌افزایی و همگرایی مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی با مدیریت‌های اجرایی شهری و روستایی است.در همین راستا جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی فرصتی گران‌بها برای ترویج گفتمان علمی و تقدیر از دستاوردها و تجربیات موفق پژوهشی و آموزشی در این عرصه است.

در ادامه آمده است، اکنون که به واسطه تلاش سازنده جناب عالی و همکاران در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی و بنا به نظر کمیته داوران جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی مشترک بین مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، استانداری یزد به عنوان استانداری برتر در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی شناخته شده است.

در پایان این لوح با قدردانی و سپاسگزاری از مشارکت اثر بخش استانداری یزد در این جشنواره، بهروزی و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت شده است.

کد خبر 470337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

دیدگاه خوانندگان