رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه آندره استراماچونی ۴۰ تا ۵۰ هزار یورو بیشتر از باشگاه استقلال مطالبه کرده است، گفت: آنچه که وظیفه‌مان بوده است را انجام داده‌ایم.

استراماچوني

به گزارش همشهری آنلاین، مازیار ناظمی در گفت وگوی تلویزیونی خود با برنامه «رکورد» درباره آخرین وضعیت آندره استراماچونی و اینکه آیا این مربی فردا روی نیمکت استقلال می نشیند؟ گفت: لحظه به لحظه اطلاع رسانی می کنیم چون می خواهیم شفاف با مخاطبان ورزش در ارتباط باشیم. از ساعتی که مشخص شد استراماچونی قراردادش را یکطرفه فسخ کرده است، با دستور آقای سلطانی فر کمک کردیم. آخرین صحبتی که با آقای خلیل زاده سرپرست مدیرعاملی استقلال داشتم که الان در ترکیه است، دو شرط از سوی استراماچونی وجود داشته است؛ یکی پرداخت پول که بدون مشکل به حسابش برود و یکی هم اینکه قراردادش یک ساله شود.

وی ادامه داد: مبلغ مدنظر استراماچونی چهار بار به حسابش واریز شد و برگشت خورد. به همین دلیل پولی را نقدی به ترکیه و سپس به سفارت ایران در ایتالیا منتقل کردیم. ۱۰۸ هزار و ۵۰۰ یورو به حساب استراماچونی واریز شده است. البته استراماچونی مبلغ ۴۰ تا ۵۰ هزار یورو بیشتر درخواست کرد و قرار شد این هم انجام شود. به نظرم مشکل دیگری در حوزه مالی نیست.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش تصریح کرد: برای کاهش مدت زمان قرارداد استراماچونی هم یا باید قرارداد قبلی فسخ شود یا متمم جدیدی به قراردادش اضافه شود که این موضوع با یک ایمیل حل شدنی است. ما منتظر استراماچونی هستیم. به عنوان مالک استقلال و پرسپولیس آنچه وظیفه مان بوده است انجام دادیم.

ناظمی در پایان در خصوص صحبت های استراماچونی مبنی بر اینکه گفته بود باید معجزه ای شود تا به استقلال برگردد، گفت: این خبر شاید عملیات ژورنالیستی بوده است! اگر استراماچونی پولش را بگیرد معجزه رخ داده است. این پول الان در حسابش نشسته و فقط منتظر اعلام وصول است.

کد خبر 469772

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار