پنج ماه پس از پیدا شدن جنازه فرزند ۳۹ ساله حاکم شارجه در آپارتمانی شیک و اشرافی در لندن، دلیل مرگ او مسموم شدن ناشی از استفاده همزمان از دو مخدر قوی اعلام شد.

خالد القسيمي فرزند حاكم شارجه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، خالد القسیمی طراح مد و مالک برند قسیمی هوم در بریتانیا بود و بهار امسال در هفته مد لندن هم شرکت کرده بود. جنازه او روز اول ژوئیه در یکی از اتاق‌های آپارتمانی لاکچری در غرب لندن پیدا و همان زمان اعلام شد القسیمی شب قبل با یک نفر دیگر مواد مخدر استفاده کرده است. یوهان اسکوبار به پلیس گفته بود همراه با شاهزاده اماراتی دو مخدر GHB و کوکایین مصرف کرده‌اند.

پزشکی قانون لندن هم تایید کرد دلیل مرگ فرزند حاکم شارجه آثار ناشی از سوء مصرف مواد مخدر بوده است؛ به ویژه GHB که مخدری نسبتا قوی است. پزشکان و پلیس پس از کالبدشکافی جنازه خالد به این نتیجه رسیدند که هیچ عاملی جز مصرف مواد در مرگ این جوان ۳۹ ساله دخالت نداشته و یوهان اسکوبار هم به عنوان تنها شاهد ماجرا پس از مصرف، آپارتمان میزبان خود را در حالی ترک کرده که او خواب بوده است.

مرگ خالد القسیمی درست ۲۰ سال پس از مرگ برادرش رخ داد تا دومین تراژدی خانوادگی حاکم شارجه هم با مواد مخدر گره بخورد. شیخ محمد بن سلطان بن محمد القسیمی سال ۱۹۹۹ به دلیل مصرف بیش از اندازه هروئین در اقامتگاه خانوادگی در شهرک ایست گرین‌ستید انگلستان از دنیا رفت. او هنگام مرگ ۲۴ ساله بود.

کد خبر 469721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار