سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک انبار در خیابان جمهوری تهران و در ضلع شرقی پلاسکو قدیم خبر داد.

آتش نشان

به گزارش همشهری آنلاین، حوالی ساعت ۶ بامداد امروز، ۲۱ آذر،  این انبار قدیمی لباس و کالا در خیابان جمهوری تهران شعله ور شد

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: در پی آن به گفته سخنگوی آتش نشانی، وقتی یک آتش سوزی در انبار لباس و کالا به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن و با توجه به کثرت تماشا ۵ ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.  

وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود.  

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود.  

به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.  

کد خبر 469642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =