ساکت الهامی مربی که ابتدای فصل قرار بود دستیار مصطفی دنیزلی باشد دوباره از امروز به عنوان مربی به جمع تراکتوری‌ها اضافه شد.

تراکتور

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، بعد از جدایی مصطفی دنیزلی از تراکتور گمانه زنی های زیادی در مورد انتخاب کادرفنی جدید این تیم مطرح شده است.

درحالی که بعد از جدایی دنیزلی مسئولان تراکتور احد شیخ لاری را به عنوان مربی موقت معرفی کردند اما بعد از باخت دو بر صفر این تیم مقابل ماشین سازی دوباره مدیران تیم اول تبریز برای انتخاب کادرفنی جدید عزم خود را جزم تر کردند.

در همین راستا در اولین اقدام والبته در تصمیمی جالب بار دیگر ساکت الهامی به جمع تراکتوری ها اضافه شد.

شب گذشته با تماس زنوزی با الهامی از این مربی که تحت قرارداد ماشین سازی است، خواسته شد تا دوباره به تیم تراکتور اضافه شود.

الهامی که پیش از شروع فصل در کادر تیم تراکتور بود و در تمرینات اولیه این تیم با هدایت دنیزلی هم حضور داشت بعد از چند روز نتوانست در کنار سرمربی ترک تبار بماند و از این تیم جدا شد. در ادامه الهامی با ماشین سازی به توافق رسید و در این مدت دستیار رسول خطیبی بود.  

امروز ساکت الهامی بعد از جلسه با مسئولان باشگاه تراکتور بلافاصله راهی تمرین سرخپوشان تبریزی شد و این تیم را تمرین داد.  

این مربی البته باید تکلیف قرارداد خود با ماشین سازی را هم مشخص کند. او هنوز قراردادی با تراکتور امضا نکرده است.

این در شرایطی است که زنوزی مالک باشگاه تراکتور در خارج از کشور همچنان در حال رایزنی برای جذب مربی خارجی است اما اینکه چه زمانی بخواهد برای جذب مربی به طور جدی وارد عمل شود مشخص نیست.

کد خبر 469616

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار