رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی از دستگیری عاملان اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: افراد دستگیرشده در روز اول ناآرامی‌ها با آتش زدن لاستیک و سطل‌های زباله در بزرگراه آزادگان، این مسیر را مسدود کرده بودند.

دستگیر - بازداشت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدمحمد گنجه با اعلام این خبر گفت: روز اول اغتشاشات، خبری مبنی بر اینکه بزرگراه آزادگان توسط تعدادی از آشوبگران با آتش زدن لاستیک و سطل زبانه مسدود و بار ترافیکی سنگینی در این منطقه ایجاد شده است، برای بررسی در دستور کار مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد که عامل انسداد بزرگراه آزادگان چند تن بودند که قبل از رسیدن ماموران از محل گریخته‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی برای شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان وارد عمل شدند، افزود: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که مخفیگاه یکی از عاملان، در حوالی شهرک گلریز است و مراقبت‌های ویژه از مخفگیاه متهم انجام شد.

گنجه اضافه کرد: پس از حصول اطمینان از اینکه متهم در مخفیگاهش حضور دارد، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور بازداشت وی صادر شد.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی بیان داشت: با دستور قضائی، هفدهم آذر ماه اولین عامل انسداد بزرگراه در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

گنجه تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، ۴ همدست وی نیز در ۴۸ ساعت اخیر در عملیات‌های مستقل و جداگانه دستگیر و با تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی معرفی شدند.

کد خبر 469599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =