سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت ۳۰۰ میلیون ریالی قاچاقچی انواع اقلام آرایشی و بهداشتی و ضبط کالای مکشوفه در قزوین خبر داد.  

دادگاه

هوشنگ محمدی چهارشنبه ۲۰ آذر با اعلام این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین هنگام انجام ماموریت در آزادراه قزوین – زنجان به یک خودروی عبوری مشکوک شده و پس از متوقف ساختن آن بیش از ۱۸ هزار قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را کشف کردند.  

سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین افزود: پس از بررسی، پرونده‌ای برای این تخلف تشکیل و برای رسیدگی به شعبه دوم تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع شد.  

وی خاطرنشان کرد: این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود، تخلف انتسابی را محرز تشخیص داد و متهم را به ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.  

سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین از شهروندان درخواست کرد در صورت مواجه با هرگونه تخلف و موارد مشکوک، موضوع را به سامانه ۱۳۵ یا ۱۲۴ اعلام کنند.  

اداره تعزیرات حکومتی استان قزوین در هشت ماهه سال جاری چهار هزار و ۵۹۳ مورد پرونده در حوزه کالا و خدمات، ۳۱۵ پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز و ۱۵۰ پرونده مربوط به بهداشت، دارو و درمان را رسیدگی کرده است.  

کد خبر 469344

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha