مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از ایجاد بیش از ۲۲۰ طرح اشتغال زایی برای مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد.

همکاری صندوق کارآفرینی امید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی در دیدار با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام بیان کرد: برای ایجاد این تعداد شغل امسال ۱۵۲ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وی افزود: بیشترین مشاغلی که با همکاری صندوق کارآفرینی امید امسال اجراء می‌شود در زمینه اشتغال روستایی بوده که به همین منظور امسال ۱۴۳ میلیارد ریال اختصاص یافته که تاکنون ۶۶ میلیارد ریال آن پرداخت گردیده که صرف ایجاد بیش از ۲۰۰ طرح اشتغال‌زایی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه همکاری صندوق توسعه کارآفرینی امید با کمیته امداد بسیار مطلوب است گفت: خوشبختانه صد درصد اعتبارات مربوط به ایجاد اشتغال برای مددجویان و نیازمندان این نهاد تخصیص داده شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید نیز در این نشست در سخنانی گفت: ایجاد شغل برای نیازمندان و زمینه‌سازی برای کار و تولید این قشر از ماندگارترین خدمات کمیته امداد است.

فرزان عزت‌پور با بیان اینکه تلاش این مجموعه خدمت رسان در این زمینه قابل تقدیر است گفت: نظارت دقیق این نهاد بر طرح‌های اشتغال‌زایی باعث شده که این طرح‌ها به اشتغال واقعی این قشر محروم منجر شوند.

وی در پایان گفت: افتخار ما این است که در زمینه توانمند شدن مددجویان کمیته امداد از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال سهیم بوده و با تمام توان خود در این زمینه با این نهاد همکاری می‌کنیم.

کد خبر 469228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =