مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
۰ نفر

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گیلان از عدم کمبود کود شیمیایی در گیلان خبر داد و گفت: امسال در بین باغداران، کشاورزان، چای‌کاران ۱۴۰ هزار تن کود شیمیایی توزیع می‌شود که این امر نشان‌دهنده عدم کمبود کود شیمیایی در استان گیلان است.

توزیع کود شیمیایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، صالح محمدی دوشنبه هجدهم آذر در جمع خبرنگاران با بیان این‌که استان گیلان دارای محصولات کشاورزی باارزشی برای مردم است، اظهار کرد: استان گیلان به دلیل خاک حاصلخیز دارای محصولات کشاورزی باارزشی است که اگر به آن توجه شود بسیار برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد جوانان حائز اهمیت است.

وی با اشاره به توزیع کودهای شیمیایی در استان گیلان گفت: با تلاش مسؤولان مربوط کودهای شیمیایی توسط ۱۵۰ کارگزاری رسمی توزیع می‌شود و کشاورزان می‌توانند با مراجعه به این مراکز کودهای شیمیایی خود را دریافت کنند.

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گیلان با اذعان به اینکه قیمت‌های کودهای شیمیایی تغییر نکرده است، تصریح کرد: خوشبختانه قیمت کودها به‌مانند سال گذشته بوده و هر کیسه ۵۰ کیلوگرمی کود ازته اوره ۵۴ هزار و ۵۶۲ تومان، فسفات تریپل ۶۶ هزار تومان، سولفات پتاسیم ۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

محمدی از عدم کمبود کود شیمیایی در گیلان خبر داد و افزود: امسال در بین باغداران، کشاورزان، چای‌کاران ۱۴۰ هزار تن کود شیمیایی توزیع می‌شود که این امر نشان‌دهنده عدم کمبود کود شیمیایی در استان گیلان است.

کد خبر 468949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار