نسخه جدید فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» با عنوان «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

آشغال‌های

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محسن امیریوسفی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده این فیلم ضمن تائید این خبر گفت: «فیلم آشغالهای دوست داشتنی اصل» ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد، این تفاوت شامل 15 دقیقه سکانس‌های اضافه شده و حدود 40 دقیقه پلان‌های جایگزین شده با نسخه اکران شده است که جداگانه فیلمبرداری شد. البته فیلمنامه آشغالهای دوست داشتنی اصل دقیقا منطبق بر پروانه ساخت فیلم اولیه است و از نظر متن قانونی مشکلی برای ساخت و تولید نداشته است.

وی در مورد عجیب بودن این اتفاق برای حضور این فیلم در جشنواره افزود: قبول دارم که در تاریخ سی و هشت ساله جشنواره فیلم فجر این اتفاق بی‌سابقه‌ای است ولی عجیب‌تر این است که نسخه قبلی هم  شش بار در جشنواره ثبت نام کرد ولی حتی به هیئت انتخاب نشان داده نشد! و قرار بود با اکرانش همه چیز کُن فیکون شود ولی نه تنها اتفاقی نیفتاد که با استقبال مردم با هر سلیقه فکری روبرو شد آن هم در بدترین فصل اکران بدون سینماهای حوزه هنری و بدون تبلیغات تلویزیونی!  

اکران آن فیلم هرچند کسی پاسخگوی شش سال خانه نشینی من نیست. ولی امیدوارم با حضور نسخه جدید یعنی آشغالهای دوست داشتنی اصل در جشنواره این دعوای هفت ساله به شیوه آرام و مسالمت‌جویانه این فیلم به پایان برسد. وی در ادامه گفت: دیده شدن آشغالهای دوست داشتنی اصل در جشنواره برای من مثل اکران یک فیلم جدید است و مطمئن هستم دیدن این نسخه متفاوت برای مردم و اهالی مطبوعات، جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.
 

کد خبر 468918

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار