سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر طرح جایگزین برای طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد، در صورتی که تعداد متقاضیان زیاد باشد با اعلام سهمیه از سوی دولت، سایت مجددا باز می‌شود تا متقاضیان بتوانند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مسکن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، ابراهیم علیرضایی سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سهمیه مشخص شده استان برای طرح ملی مسکن ۲۱۳۴ واحد بود که با توجه به تقاضای بالا سایت حدود یک ساعت باز بود و سپس بسته شد.

وی در پاسخ به این سوال که افراد بسیار زیادی نتوانستند در این سایت ثبت‌نام کنند و متقاضی مسکن بودند طرح جایگزینی برای آن‌ها وجود دارد یا خیر؟، افزود: در حال حاضر طرح جایگزینی وجود ندارد.

سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان ادامه داد: افرادی که در سایت ملی مسکن ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند پالایش می‌شوند، در صورتی که متقاضی مسکن وجود داشته باشد با اعلام سهمیه از سوی دولت، سایت مجددا باز شده تا متقاضیان بتوانند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

علیرضایی خاطرنشان کرد: افراد ثبت‌نام شده در این طرح از اقشار مختلف مردم هستند.

کد خبر 468882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =