رئیس اتاق اصناف استان زنجان، گفت:نظارت و بازرسی از بازار با جدیت در زنجان دنبال می شود و بعد از گران شدن بنزین، افزایشی در قیمت کالاهای اساسی رخ نداده است.

افزایش قیمت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سید محمود موسوی با بیان این‌که نظارت و بازرسی از بازار به جد در استان زنجان دنبال می‌شود، گفت: بعد از گران شدن بنزین، افزایش قیمت در کالاهای اساسی رخ نداده و امنیت و آرامش خوبی در بازار زنجان حاکم است.  

وی اظهار کرد: با افزایش قیمت بنزین به عنوان یکی از حامل‌های انرژی تاثیری در قیمت اقلام و کالاها رخ نداده است و به اصناف اطلاع رسانی شده که در زمینه کنترل قیمت‌ کالا ها تلاش کنند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان، گفت: واحد بازرسی اتاق اصناف به صورت محسوس و غیر محسوس بازار را رصد می‌کند و در صورت گران‌فروشی و یا کم فروشی  با متخلفین برخورد می‌کند و در این میان  پرونده متخلفین به تعزیرات ارجاع داده می‌شود.  

موسوی از وجود ۲۵ هزار واحد صنفی در استان زنجان خبر داد و ابراز کرد: کنترل این تعداد واحد صنفی توسط بازرسین بسیار سخت است و در این امر مردم باید با ما همکاری کنند.  

وی با بیان این‌که با واحدهای صنفی بدون پروانه  برخورد می‌شود، گفت: فعالیت واحدهای صنفی بدون جواز کسب بر فضای بازار کسب و کار بسیار اثر داردو این واحدها باید ساماندهی شوند.  

کد خبر 468596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار