فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت شروری خبر داد که در سال ۸۸، علاوه بر به شهادت رساندن ۱۳ مأمور پلیس، در شهادت تعدادی از نیروهای سپاه نیز نقش داشت.

سردار عبدالرضا ناظري

به گزارش گروه همشهری آنلاین به نقل باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار عبدالرضا ناظری با اعلام خبر هلاکت یک شرور و اشاره به هشت ماه کارشناسایی و اطلاعاتی مأموران در قرارگاه عملیانی "ابوذر"، در این رابطه اظهار کرد: در پی هلاکت دو شرور مسلح در "کویر فهرج" توسط تکاوران استان کرمان در هفتم آذر ماه جاری، شناسایی اجساد این قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: با شناسایی اجساد این افراد مشخص شد، یکی از آنها فردی به نام "ولی داد شه‌بخش" بوده که سال ۱۳۸۸ در کویر طبس با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی زمانیکه برای دستگیری قاچاقچیان در حال انجام مأموریت بودند، درگیر شده بود.

وی خاطرنشان کرد: این شرور بی‌رحم، ۱۳ نیروی جان بر کف انتظامی را به بی‌رحمانه‌ترین شکل در آن سال به شهادت رسانده بود.

این مقام انتظامی یادآور شد: از دیگر شرارتهای وی می‌توان به شهادت تعدادی از  نیروهای سپاه در منطقه "کورین زاهدان"، حمل و توزیع مسلحانه موادمخدر و انجام چندین فقره درگیری مسلحانه دیگر در کویر استان کرمان از سال ۱۳۸۸ تاکنون اشاره کرد.

ناظری با اشاره به اینکه هلاکت وی مورد تأیید اداره کل اطلاعات استان کرمان است، گفت: هلاکت این شرور موجی از رضایت را در مردم منطقه به همراه داشت که امیدواریم مرهمی باشد، برای دل مادران و فرزندان شهیدانی که برای حفاظت از این مرز و بوم جان خود را نثار کردند.

کد خبر 468056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار