فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با انتشار یک بیانیه به برخی شایعه‌های مطرح‌شده در تلویزیون درباره مبلغ قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال واکنش نشان داد.

مارک ویلموتس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این بیانیه آمده است:

۱. رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح از طریق مراجع رسمی و مرتبط در حوزه های مختلف است و بر این اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال کمک به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

۲. اعلام رقم ۳ میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت ‌کامل رد می شود.

۳. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت کرده است‌.

۴. فدراسیون فوتبال تصریح می کند در صورت فسخ قرارداد برخلاف برخی اظهارات و شایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

۵. فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع ذیربط قرار داده و این روند در صورت درخواست نهادهای مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

۶. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح از طریق منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدینوسیله از کلیه رسانه ها خصوصا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می کند با عمل به وظیفه و رسالت حرفه ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیر مرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می گردد خودداری نموده و در راستای آگاه سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام کنند.

صبح امروز یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تلویزیون حاضر و مدعی شد دو میلیون یورو دستمزد مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران از محل بودجه عمومی کشور از سوی دولت پرداخت شده است.

کد خبر 467823

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =