رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور پرداخت.

جاده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار کرد: در هیچ محوری بارش برف و باران گزارش نشده است.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی استان‌های اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، همدان، قزوین، اصفهان و بوشهر پدیده مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلس راهور ناجا به تمامی رانندگانی که قصد سفر در محورهای استان‌های ذکرشده و سایر استان‌های شمالی دارند، توصیه کرد حتماً زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

وی یادآور شد: شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین به کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلس راهور ناجا افزود: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی با اشاره به محورهای مسدود، گفت: ۱۰ محور شامل محور قدیم پلدختر-خرم‌آباد، شهداد-نهبندان، شمشک–دیزین، اولنگ-شاهرود، شهداد-اندوهجرد، سی‌سخت –پادنا، وازک-بلده، گنج‌نامه- تویسرکان، پونل – خلخال و سروآباد-پاوه به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

کد خبر 467694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =