رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به شناسایی سارق انباری‌های ساختمانی در جنوب پایتخت، گفت: سارق، جهیزیه دختر همسایه را سرقت کرده و به خریداران ضایعاتی رهگذر فروخته بود.

قفل - دزدی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری در این باره گفت: ۲۷ خرداد ماه ۹۸ پرونده‌ای با عنوان سرقت از انباری یک ساختمان مسکونی از شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۵ تهران به پایگاه ششم ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی در توضیح شکایتش گفته بود ۲۲ خرداد ماه، هنگام سرکشی از انباری منزل، متوجه شده سارق یا سارقان، قفل در انباری را تخریب کرده و تمامی جهیزیه دخترش را که به ارزش تقریبی ۹۰۰ میلیون ریال بوده، سرقت کرده‌اند.

سرهنگ اختیاری با بیان این که شاکی به فرد یا اشخاصی مظنون نبود، افزود: هنگام تحقیقات پلیسی، شکایت‌های مشابهی از سوی سایر ساکنان ساختمان مطرح شد که همگی اظهار داشتند از انباری آن‌ها نیز مقداری کالا سرقت شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به این که تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که یکی از افراد سکنه داخل ساختمان اموال داخل انباری‌ها را سرقت کرده است، افزود: در گام بعدی تحقیقات پلیسی متهم که مردی ۳۰ ساله است، شناسایی شد.

این مقام انتظامی گفت: با دستور قضائی، متهم پرونده در ۲۰ آبان‌ ماه دستگیر شد و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه ششم پلیس آگاهی انتقال یافت.

سرهنگ اختیاری در خصوص اظهارات متهم، عنوان کرد: وی برای تامین هزینه مصرف مواد مخدر وسایل و لوازم داخل انباری‌ها را سرقت می‌کرده و به خریداران ضایعات رهگذر می‌فروخته است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهم به مصرف شیشه اعتیاد دارد و به دفعات مختلف از انباری ساکنان بلوک سرقت کرده است.

وی در پایان گفت: تا کنون ۱۳ مال‌باخته شناسایی شده‌اند. متهم با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۵ تهران روانه زندان تهران بزرگ شده است.

کد خبر 467120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =