علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی باشگاه برایتون دیروز، ۶ آذر و در کمال تعجب در ترکیب تیم زیر ۲۳ سال این تیم برای بازی مقابل وستهام قرار گرفت.

جهانبخش

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش ۳، علیرضا جهانبخش پس از آقای گلی با آلکمار در رقابت‌های اردیویسه هلند در تابستان ۲۰۱۸ به برایتون پیوست. جهانبخش فصل گذشته عموما در ترکیب اصلی تیم برایتون قرار می‌گرفت اما در فصل جدید و با روی کار آمدن گراهام پاتر، اوضاع برای این ستاره ایرانی تغییر کرد و از ابتدای فصل به یک سکونشین محض در این تیم انگلیسی تبدیل شده است.

اتفاق دردناک زمانی برای جهانبخش رخ داد که او در ترکیب تیم دوم برایتون(زیر ۲۳ سال) قرار گرفت؛ دیداری که با شکست ۳-۱ برایتون مقابل وستهام به پایان رسید. جهانبخش در کنار دو بازیکن دیگر یعنی بالوگان و برناردو که آن ها نیز دو بازیکن نیمکت‌نشین در تیم اصلی برایتون به حساب می آیند، به میدان رفت و موفق شد یک پاس گل نیز ارسال کند.

شرایط علیرضا جهانبخش در برایتون هر روز بدتر از قبل می شود و به نظر می رسد که داستان ستاره ایرانی با این باشگاه انگلیسی به پایان رسیده است. همچنین گراهام پاتر نیز تا سال ۲۰۲۵ قرارداد خود را با باشگاه برایتون تمدید کرده است؛ موضوعی که احتمال جدایی جهانبخش را از تیم برایتون افزایش داده است. با این حال باید منتظر ماند و دید که چه آینده‌ای در انتظار این بازیکن ۲۶ ساله ایرانی خواهد بود.

کد خبر 466253

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار